1918-1939
statystyki, wykazy, narzędzia...

Chłopskie Stronnictwo Radykalne

Jan Dziduch

Jan Kudelski

Eugeniusz Okoń

Kazimierz Średniawa

Klub Białoruski

Sergiusz Baranow

Szymon Jakowiuk

Fabian Jeremicz

Włodzimierz Kalinowski

Michał Kochanowicz

Piotr Miotła

Antoni Owsianik

Szymon Rak-Michajłowski

Wasil Rohula

Jerzy Sobolewski

Adam Stankiewicz

Bronisław Taraszkiewicz

Paweł Wołoszyn

Klub Chrześcijańsko-Narodowy

Józef Braniewicz

Stefan Bratkowski

Alfred Chłapowski

Kazimierz Chłapowski

Jan Czuj

Stefan Zygmunt Dąbrowski

Edward Dubanowicz

Ludwik Dunin

Władysław Grabski

Bronisław Griess

Józef Haller

Marian Jaroszyński

Ignacy Jasiński

Aleksander Kubik

Kazimierz Kujawski

Aleksander Kupczyński

Józef Londzin

Konrad Łuszczewski

Bronisław Mania

Franciszek Maślanka

Antoni August Matakiewicz

Czesław Mączyński

Jerzy Michalski

Adam Mrozowski

Stanisław Ossowski

Wiktor Ostrowski

Wojciech Ozimina

Marcin Roch

Jan Sieciński

Stanisław Stroński

Franciszek Wałaszek

Franciszek Wojtkowiak

Adam Wyrębowski

Leon Żółtowski

Klub Ukraiński

Andrij Bratuń

Nestor Chomiak

Serhij Chrućkyj

Maksym Czuczmaj

Wasyl Dmytriuk

Wasyl Komarewycz

Sergiusz Kozicki

Borys Kozubśkyj

Semen Lubarśkyj

Marko Łuckewycz

Stepan Makiwka

Wasyl Mochnik

Serhij Nazaruk

Andrij Paszczuk

Iłarion Pawluk

Samijło Podhirśkyj

Choma Prystupa

Mykoła Pyrohiw

Osyp Skrypa

Jurij Tymoszczuk

Antin Wasylczuk

Pawło Wasylczuk

Jakiw Wojtiuk

Koło Żydowskie

Szmul Brot

Karol Eisenstein

Szyja Hesel Farbstein

Szymon Federbusch

Szymon Feldman

Mojżesz Frostig

Izaak Grunbaum

Maksymilian Apolinary Hartglass

Bernard Hausner

Hersz Luzer Heller

Moszek Lejba Helman

Abraham Insler

Rubin Jonas

Eliasz Kirszbraun

Aron Lewin

Abram Lewinsohn

Izrael Michał Lubliński-Stuczyński

Róża Melcerowa-Pomeranc

Lejb Jakub Mincberg

Leon Reich

Henryk Reizes

Jerzy Rosenblatt

Henryk Rosmarin

Jonas Rubin

Izaak Ignacy Schipper

Dawid Schreiber

Kopel Schwarz

Lejzor Sikiris

Adolf Henryk Silberschein

Emil Sommerstein

Fejwel Stempel

Majer Szapira

Ozjasz Abraham Thon

Salomon Weinzieher

Wacław Wiślicki

Jakub Wygodski

Narodowa Partia Robotnicza

Jan Brzeziński

Adam Chądziński

Antoni Ciszak

Jan Faustyniak

Władysław Herz

Alojzy Kot

Józef Kowalski

Leon Leśniewski

Wawrzyniec Lisiecki

Walenty Michalak

Marcin Milczyński

Jan Mildner

Mikołaj Nader

Wojciech Pawlak

Stanisław Piecha

Karol Popiel

Zygmunt Rabski

Ignacy Reder

Franciszek Roguszczak

Stanisław Wachowiak

Ludwik Waszkiewicz

Jan Wieczorek

Narodowo-Chrześcijańskie Stronnictwo Pracy

Edmund Bigoński

Wacław Bitner

Tadeusz Błażejewicz

Kazimierz Bobrowski

Józef Chaciński

Walenty Cieślik

Artemiusz Ludomił Czerniewski

Filip Dachowski

Stefan Dolanowicz

Tadeusz Mścisław Dymowski

Ignacy Ehaust

Wilhelm Fojcik

Jan Frąckowiak

Franciszek Gąsiorowski

Ludwik Gdyk

Antoni Harasz

Karol Holeksa

Nikodem Hryckiewicz

Zygmunt Kaczyński

Władysław Kapałczyński

Bronisław Knothe

Wojciech Korfanty

Piotr Kubis

Michał Kwiatkowski

Julian Łabęda

Stanisław Marciniak

Tadeusz Mendrys

Henryk Mianowski

Stanisław Nawrocki

Albin Nowicki

Ignacy Olszański

Stefan Gabriel Paczkowski

Stefan Piechocki

Adam Piotrowski

Jan Puchałka

Kazimierz Rokossowski

Paweł Romocki

Bolesław Sikorski

Tomasz Skowronek

Halina Felicja Stęślicka

Franciszek Urbański

Michał Feliks Wichliński

Stanisław Wojtacha

Aleksander Wóycicki

Bolesław Emil Zajączkowski

Polskie Stronnictwo Ludowe "Lewica"

Franciszek Krempa

Izydor Wiewiórski

Polskie Stronnictwo Ludowe "Piast"

Antoni Anusz

Jan Bajsarowicz

Józef Bednarczyk

Józef Berek

Jan Bielak

Paweł Bobek

Aleksander Bogusławski

Jan Brodacki

Jan Bryl

Antoni Bujak

Władysław Byrka

Piotr Chwaliński

Jan Cieluch

Marian Cieplak

Marian Dąbrowski

Jan Dąbski

Jan Dębski

Gabriel Dubiel

Adolf Dubrownik

Alfons Erdman

Aleksander Fijałkowski

Władysław Jerzy Fijałkowski

Jan Gawlikowski

Bruno Stanisław Gruszka

Stanisław Hulak

Michał Janeczek

Jan Henryk Jedynak

Władysław Kiernik

Władysław Kosydarski

Józef Kowalczuk

Adam Krężel

August Lizak

Michał Łaskuda

Kazimierz Łaszkiewicz

Jan Madejczyk

Józef Stanisław Makulski

Bronisław Malik

Bogusław Miedziński

Jan Nawrocki

Aleksander Serwacy Niedbalski

Stanisław Osiecki

Władysław Ostrowski

Antoni Pasicki

Jakub Pawłowski

Jan Pieniążek

Andrzej Pluta

Karol Polakiewicz

Stefan Posacki

Narcyz Potoczek

Jan Poznański

Marcin Przewrocki

Stefan Puka

Maciej Rataj

Józef Roman

Zygmunt Rusinek

Adolf Saraniecki

Wojciech Sikora

Jan Sobek

Marcin Socha

Eugeniusz Spittal

Antoni Szmigiel

Marian Szydłowski

Hipolit Śliwiński

Tadeusz Targowski

Walenty Toczek

Bronisław Wędziagolski

Kazimierz Widota

Tomasz Wilkoński

Stanisław Wiszniewski

Andrzej Witos

Wincenty Witos

Karol Wojewoda

Władysław Wojtowicz

Henryk Wyrzykowski

Ignacy Ziętek

Polskie Stronnictwo Ludowe "Wyzwolenie"

Jan Adamowicz

Antoni Anusiak

Kazimierz Bagiński

Stanisław Ballin

Wincenty Baranowski

Jerzy Barański

Kazimierz Bartel

Adolf Bon

Stefan Brzeziński

Ludwik Chomiński

Franciszek Chyb

Aleksy Ćwiakowski

Jan Duro

Alfred Fiderkiewicz

Antoni Hałko

Stanisław Hellman

Feliks Hołowacz

Tytus Jemielewski

Franciszek Kapeliński

Antoni Bonifacy Kordowski

Irena Kosmowska

Marian Kościałkowski-Zyndram

Antoni Langer

Jan Ledwoch

Wacław Wincenty Łypacewicz

Maksymilian Malinowski

Sylwester Mazecki

Tadeusz Niedzielski

Tomasz Nocznicki

Stanisław Nowak

Zygmunt Nowicki

Włodzimierz Piotrowski

Juliusz Poniatowski

Józef Putek

Eustachy Rudziński

Józef Sanojca

Tadeusz Józef Seib

Jan Smoła

Błażej Stolarski

Jan Szafranek

Włodzimierz Szakun

Antoni Szapiel

Eugeniusz Śmiarowski

Jan Tabor

Stefan Tatarczak

Stanisław August Thugutt

Andrzej Waleron

Sylwester Wojewódzki

Stanisław Wrona

Jan Zalewski

Rosyjskie Zjednoczenie Narodowe

Mikołaj Serebrennikow

Ukraiński Wiejski Klub Sejmowy

Iwan Dutczak

Mykoła Ilkiw

Iwan Krawczyszyn

Semen Melnyk

Emil Załućkyj

Zjednoczenie Posłów Niemieckich

Karol Daczko

Eugen Frantz

Kurt Richard Graebe

Jakub Karau

Joseph Klinke

Otto Krayczyrski

Artur Kronig

Berthold Moritz

Eugen Naumann

Artur Pankratz

Robert Gustav Piesch

Franz Johannes Rosumek

Otto Somscher

Josef Alexander Spickermann

August Utta

Karol Włodasch

Emil Zerbe

Związek Ludowo-Narodowy

Michał Arcichowski

Gabriela Balicka

Stanisław Bolesław Bator

Tadeusz Belina

Zygmunt Berezowski

Romuald Bielecki

Leopold Bieńkowski

Kazimierz Brownsford

Jan Brzostowski

Karol Boromeusz Chądzyński

Adam Chełmoński

Adam Chętnik

Tadeusz Chwalibóg

Seweryn Czetwertyński-Światopełk

Ludwik Dobija

Stefan Andrzej Dobrzański

Aleksander Dzierżawski

Stefan Falkowski

Tadeusz Fudakowski

Wiesław Gerlicz

Stanisław Głąbiński

Jerzy Gościcki

Józef Goździk

Stanisław Grabski

Jan Harusewicz

Maria Holder-Eggerowa

Konrad Ilski

Ludwik Jachymiak

Stanisław Janczewski

Józef Jankowski

Stanisław Jasiukowicz

Franciszek Kaczmarek

Zygmunt Kadłubowski

Jan Kalenkiewicz

Józef Kawecki

Stanisław Koncewski

Władysław Konopczyński

Jan Kornecki

Konrad Kotkowski

Konstanty Kowalewski

Stanisław Kozicki

Medard Kozłowski

Wacław Kryński

Leonard Krzywiński

Władysław Kucharski

Władysław Lippoman

Henryk Mieczysław Lipski

Kazimierz Lutosławski

Wanda Władysława Ładzina

Bolesław Łażewski

Stefan Łobacz

Stanisław Jan Majewski-Starża

Józef Manaczyński

Mateusz Manterys

Jan Marweg

Antoni Eustachy Marylski-Łuszczewski

Józef Matłosz

Władysław Matus

Adam Mieczkowski

Karol Mierzejewski

Marceli Nowakowski

Józef Petrycki

Leon Pluciński

Henryk Popowski

Marceli Wilhelm Prószyński

Tadeusz Anastazy Prószyński

Józef Przybyszewski

Irena Puzynianka

Władysław Rabski

Feliks Raczkowski

Henryk Aleksander Radziszewski

Franciszek Rąb

Ignacy Aleksander Rowicki

Jan Piotr Rudnicki

Stanisław Rymar

Karol Rzepecki

Stefan Sacha

Antoni Sadzewicz

Szczepan Sawicki

Marian Seyda

Zygmunt Seyda

Wawrzyniec Sielski

Antoni Sobczyński

Józef Sobiech

Franciszek Sobolak

Zofia Sokolnicka

Stefan Soltyk

Franciszek Sołtysiak

Teofil Witold Staniszkis

Stefan Struss

Tadeusz Styczyński

Julian Sykała

Ignacy Szebeko

Jan Piotr Szturmowski

Julian Szymborski

Tadeusz Świecki

Tadeusz Tabaczyński

Józef Antoni Tomczak

Edmund Trepka

Stanisław Wartalski

Karol Wierczak

Andrzej Wierzbicki

Franciszek Wierzbicki

Wojciech Wojciechowski

Tadeusz Zagajewski

Jan Załuska

Jan Zamorski

Jerzy Zdziechowski

Aleksander Zwierzyński

Aleksander Żebrowski

Związek Parlamentarny Polskich Socjalistów

Józef Adamek

Tomasz Arciszewski

Wincenty Badzian

Norbert Barlicki

Józef Biniszkiewicz

Emil Bobrowski

Piotr Edmund Chałupka

Jan Ciupał

Kazimierz Czapiński

Ignacy Daszyński

Herman Diamand

Kazimierz Władysław Dobrowolski

Józef Dzięgielewski

Zygmunt Gardecki

Artur Walenty Hausner

Rajmund Jaworowski

Adam Kuryłowicz

Herman Lieberman

Marian Malinowski

Zygmunt Marek

Jędrzej Edward Moraczewski

Mieczysław Niedziałkowski

Józef Niski

Józef Oktawiec

Antoni Pączek

Feliks Perl

Zygmunt Kazimierz Piotrowski

Stanisław Pławski

Adam Pragier

Zofia Praussowa

Franciszek Pudlarz

Kazimierz Pużak

Tadeusz Reger

Julian Smulikowski

Jan Stańczyk

Antoni Szczerkowski

Ludwik Śledziński

Adam Uziembło

Stanisław Wolicki

Zygmunt Zaremba

Bronisław Ziemięcki

Zygmunt Żuławski

Związek Proletariatu Miast i Wsi

Jerzy Czeszejko-Sochacki

Stefan Królikowski

Stanisław Łańcucki

Adolf Warski-Warszawski

Żydowskie Stronnictwo Ludowe

Nojach Pryłucki